Українська легкоатлетична збірна здобула у Франції 1 золоту та 5 бронзових нагород

Середа, 13 вересня 2017, 19:03
У складі збірної харків’янка Аліна Калістратова посіла третє місце в бігу на дистанції 200м

У міжнародних командних змаганнях «Deca Nation» вона з результатом 24.35 секунди  фінішувала третьою на дистанції 200 м серед жінок. Від першого місця, яке було за американкою Кортні Около, Аліну відділили 0.96 сек. Срібну нагороду на цій дистанції виборола легкоатлетка з Польщі Анна Келбасинська (23.68 сек.), - повідомляє «Справжня Варта».

В загальному заліку збірна України посіла на «Deca Nation-2017» шосте місце. Перше було за збірною США, друге завоювали французи, а третє - польські легкоатлети.

Як раніше писала «Справжня Варта», харківські легкоатлети перемогли на юніорському чемпіонаті України.

У чемпіонаті взяли участь 415 спортсменів з 23 областей України та Києва. Змагання відбулися у Луцьку.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».