Харківська важкоатлетка стала віце-чемпіонкою Європи

Середа, 18 жовтня 2017, 19:29
Вагова категорія Марії Гангур - до 53кг.
Харківська важкоатлетка стала віце-чемпіонкою Європи

У сумі двоборства вона підняла 185кг. Суперниця з Білорусі Людмила Панкова, яка стала чемпіонкою, перевершила результат харків’янки лише на один кілограм. Крім того, Марія Гангур виграла «малу» золоту медаль у ривку (83кг) та «малу» срібну нагороду у поштовху (102кг), - повідомляє «Справжня Варта»

У цій же ваговій категорії ще одна харківська важкоатлетка Каміла Конотоп з результатом 175кг за сумою двоборства посіла четверте місце.

Ще одну медаль цього чемпіонату Європи Харківщині приніс Павло Заліпський. У ваговій категорії до 56кг серед юніорів він став бронзовим призером у двоборстві з результатом 238кг. Такий же результат показав суперник з Туреччини, який за додатковими показниками випередив Павла та посів друге місце. З результатом 239кг перемогу в цій ваговій категорії та титул чемпіона завоював українець Дмитро Вороновський із Запоріжжя.

На рахунку Павла Заліпського також були «мала» золота медаль у поштовху (130кг) та «мала» бронзова медаль у ривку (108кг).

Чемпіонат Європи триватиме в Албанії до 22 жовтня. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Як раніше писала «Справжня Варта», на юніорському чемпіонаті в Токіо Марія Гангур завоювала дві медалі.

У сумі двоборства харків'янка підняла 188 кг (84 кг у ривку та 104 кг у поштовху). Суперниця з Китаю, яка посіла перше місце, перевершила результат харків’янки на 11 кг. Третє місце, піднявши у сумі двоборства 186 кг, посіла білоруска Людмила Панькова.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments