Два "срібла" і дві "бронзи". Харківські самбісти - призери чемпіонату світу із самбо серед молоді

Четвер, 19 жовтня 2017, 15:49
Ці чотири нагороди вони отримали у сербському місті Новий Сад
Два "срібла" і дві "бронзи". Харківські самбісти - призери чемпіонату світу із самбо серед молоді

Срібною призеркою серед спортсменок до 18 років у ваговій категорії до 52кг стала Анастасія Безатосна. Харків’янка успішно дійшла до фіналу, але в двобої за «золото» поступилася Ірен Хубуловій з Азербайджану, - повідомляє «Справжня Варта»

У змаганнях серед спортсменів до 20 років харків’янин Сергій Крівчач став віце-чемпіоном світу в ваговій категорії до 82кг. У фіналі Сергій поступився росіянину Андрію Уварову.

Бронзовими призерами чемпіонату світу стали Євген Вегера (до 18 років, вагова категорія - понад 87кг) та Владислава Нецвіт (до 20 років, вагова категорія - до 60кг).

Загалом на цьому чемпіонаті збірна України завоювала 13 нагород – 4 срібні та 9 бронзових.

Як раніше писала «Справжня Варта», переможці й призери студентського чемпіонату світу з самбо отримали нагороди від ХОДА.

За досягнення високих спортивних результатів на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед студентів, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері фізичної культури та спорту та піднесення міжнародного авторитету України Почесними грамотами Харківської облдержадміністрації були нагороджені переможці чемпіонату Дмитро Стеценко та Анастасія Шевченко, срібний призер Владислав Березка, а також володарі бронзових медалей - Дмитро Євдошенко, Артур Саркісян та Артем Гуляєв.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments