Харків’янин став бронзовим призером чемпіонату світу

Понеділок, 27 листопада 2017, 14:13
Харківській спортсмен Данило Картавий здобув бронзову нагороду під час чемпіонату світу з боротьби.

З 21 по 26 листопада в Польщі проходив чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів віком до 23 років, передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА. Харків’янин Данило Картавий здобув бронзову медаль під час змагань з боротьби вільним стилем у ваговій категорії до 125 кг.

Він зміг здолати суперників з Туреччини, Казахстану, хоча у півфіналі йому довелося поступитися грузинському спортсмену Гено Петріашвілі. Той у підсумку став чемпіоном світу. Під час «бронзового фіналу» Картавий переміг спортсмена з Китаю та посів третє місце.

Крім того, бронзову медаль під час даного чемпіонату здобула харківська спортсменка Анастасія Шустова в жіночій боротьбі у ваговій категорії до 75 кг. Загалом на рахунку українських борців є одна срібна та сім бронзових медалей.

Як повідомляла «Справжня варта», харківські бадмінтоністи стали призерами національного чемпіонату. Дві срібні медалі і три золотих завоювали представники харківського «Динамо» на чемпіонаті України з бадмінтону.