Харківські фігуристи вчергове порадували шанувальників

Четвер, 21 грудня 2017, 23:59
Представники Харкова у фігурному катанні Олександра Назарова та Максим Нікітін втретє підкорили чемпіонат України.
Харківські фігуристи вчергове порадували шанувальників

20 грудня у Києві завершилися змагання серед дорослих з фігурного катання. Змагання зібрали найсильніших українських фігуристів і були й головним етапом відбору на чемпіонат Європи та Олімпійські ігри.

Харківські спортсмени блискуче виступили в танцях на льоду, посівши перше та друге місце. Переконливу перемогу в цьому виді здобули Олександра Назарова та Максим Нікітін. Вже після короткого танцю з результатом 72.95 бала вони захопили лідерство. За свою довільну програму Олександра та Максим отримали 106.01 бала та в сумі з результатом 178.96 бала переконливо посіли перше місце. Для них це вже третя перемога на дорослих чемпіонатах України.

Друге місце та срібні медалі в танцях на льоду також були за харківськими фігуристами. Вихованці Дарина Попова і Володимир Бєліков у сумі двох програм отримали від суддів 137.55 бала. Третє місце посіли кияни Юлія Жата та Ян Луковський (123.64 бала).

За підсумками чемпіонату харківські дуети Олександра Назарова/Максим Нікітін та Дарина Попова/Володимир Бєліков представлять Україну в танцях на льоду на чемпіонаті Європи.

Крім того, Олександра Назарова і Максим Нікітін отримали іменні олімпійські ліцензії та боротимуться за медалі зимової Олімпіади, яку з 9 по 25 лютого прийматиме корейське місто Пхьончхан.

comments powered by HyperComments