Харків'яни відзначилися на чемпіонату світу з танців

Вівторок, 26 грудня 2017, 15:49
Нагородження призерів чемпіонату світу з танців, який 9-10 грудня пройшов у Парижі (Франція), відбулося 23 грудня у Палаці спорту «Локомотив».
Харків'яни відзначилися на чемпіонату світу з танців

Про це повідомляє прес-служба міськради. 

Перше місце в категорії «World under 10 Juvenile Latin RS» посіли Олег Шляхов і Анастасія Щітенко. Ця ж пара стала четвертою в рейтингу в програмі «World under 10 Juvenile Latin» та «Fred Astaire under 10 Juvenile Latin».

Два других місця харків'яни завоювали в категоріях «World under 19 Youth Ballroom» (пара Марія Савчук та Олександр Безкровний, яка стала бронзовим призером і в категорії «World under 21 Youth Ballroom»), а також в категорії «World under 16 Junior Ballroom» (Георгій Сизоненко та Олеся Кобильченко).

Третє місце у «World under 12 Juvenile Latin RS» вибороли Михайло Коваль та Каміла Ласточкіна (пара стала шостою і в категорії «World under 12 Juvenile Latin»).

Четверте місце в категорії «World under 21 Youth Latin» посіли Олег Скасків і Вікторія Майстер, в категорії «World under 19 Youth Latin» - Олексій Мордвінов і Анастасія Осадчук (пара також стала 4-ю в категорії «Fred Astaire under 21»).

Крім того, п'яте місце в категорії «World under 12 Juvenile Ballroom» посіли Олександр Костенко та Дарина Лісова, у категорії «World under 19 Youth Ballroom» Дмитро Ліщук та Діана Мадій, а шостими в категорії «World Amateur Tango» cтали Марко Іліч та Юлія Ковтунова.

Як повідомляла "Варта" раніше, представники Харкова у фігурному катанні Олександра Назарова та Максим Нікітін втретє підкорили чемпіонат України.

Також у листопаді у Харкові пройшов III Міжнародний фестиваль спортивного бального танцю Ukr Dance Cup.

comments powered by HyperComments