Харківські спортсмени-паралімпійці завоювали медалі Кубку світу

П'ятниця, 2 лютого 2018, 10:15
Лижники з Харкова під час змагань в Німеччині змогли здобути чотири нагороди.

З 20 по 28 січня в місті Оберід пройшов етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, передає ХОДА. Під час змагань свої вміння продемонстрували близько двохсот учасників з 29 країн світу. В українській збірні були представлені паралімпійці з Харкова. Вони здобули золоту, дві срібних і одну бронзову нагороду.

«Золото» здобула харків’янка Людмила Ляшенко, яка перемогла під час лижних перегонів у спринті. Оксані Шишкові дісталися аж дві срібні медалі. Одну вона отримала під час змагань зі біатлону на середній дистанції, другу – під час долання довгої дистанції на лижних перегонах. Бронзову нагороду отримав харків’янин Юрій Уткін під час змагань з біатлону.

Загалом, на рахунку українських параолімпійців вже 21 медаль – п’ять золотих, сім срібних і дев’ять бронзових. В загальному підрахунку вони займають друге місце. Сьогодні, 2 лютого, спортсмени продовжать свою боротьбу за нагороди під час лижних перегонів та змагань з біатлону.