Харківські біатлоністи завоювали "золото"

Понеділок, 12 лютого 2018, 17:58
Змагання відбулись з 6 по 10 лютого на навчально-спортивній базі «Тисовець» у місті Сколе Львівської області.
Харківські біатлоністи завоювали "золото"

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалася Оксана Коваленко. Як вже повідомляли в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, жіноча естафетна команда Харківської області, до складу якої увійшли Оксана Коваленко, Ольга Абрамова, Олена Колесник та Любов Кип’яченкова, виграла жіночу естафету (1:25:48.7).

Успішно Оксана Коваленко виступила і в жіночому спринті, де посіла перше місце з результатом 25:55.0. Найближчу суперницю Ганну Ситник із Сумської області вона обійшла на 17.5 сек. Трете місце було за ще однією представницею Сумської області Христиною Ковальовою.

Крім того, на рахунку харківських біатлоністів, представників Українського східного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту, була і бронзова нагорода в змішаній естафеті. До складу команди увійшли Оксана Коваленко, Олена Колесник, Юрій Ситник, Степан Кінаш. 

Як раніше писала «Справжня Варта», збірна команда Харківської області завоювала 3 золоті та 1 срібну медаль. З 4 по 8 серпня в місті Сколе Львівської області пройшов літній чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.

А у жовтні відкритий чемпіонат України з літнього біатлону відбувся в Чернігові. Участь у змаганнях взяли біатлоністи з п’яти областей країни та гості з Молдови. Харківщину представляли вихованці Українського східного центру. Оксана Коваленко, Любов Кип’яченкова, Олександр Пономаренко та Дмитро Ігнатьєв посіли третє місце в змішаній естафеті з результатом 1:17:53.2. 

comments powered by HyperComments