Важкоатлети з Харкова здобули 11 медалей на Кубку України

Четвер, 15 березня 2018, 10:37
Загалом, харківські спортсмени змогли себе добре показати під час змагань.

З 10 по 13 березня в Чернігові проходили змагання з важкої атлетики. В них брало участь 141 важкоатлет з 22 областей України. Харківські спортсмени добре показали себе під час змагань, передає ХОДА. Вони здобули 11 нагород, з них три золоті, чотири срібні і чотири бронзові.

Переможцями Кубку стали Ірина Деха, Марія Гангур та Олег Слободянюк у своїй ваговій категорії. Срібні нагороди отримали Каміла Конотоп, Антон Марущак, Олег Ніколаєнко, Василь Пилипенко. "Бронза" дісталася Аліні Захарченко, Катерині Абібок, Павлу Заліпському, Віталію Овсієнку.

Як повідомляла "Справжня варта", нещодавно харківська спортсменка здобула чергову нагороди на Параолімпійських іграх в Південній Кореї. Тепер на рахунку Оксани Шишкової вже є четверта медаль.