"Декілька кроків і наша команда вже у Першій лізі! Це справжнє повернення «жовто-синіх» — Світлична

Понеділок, 16 квітня 2018, 10:03
Вчора харківський «Металіст 1925» здобув перемогу над запорізьким «Металургом», завершивши цей поєдинок з рахунком 3:0.

15 квітня відбувся матч між ФК «Металіст 1925» запорізьким «Металургом». То був поєдинок 25-го туру чемпіонату другої ліги. Звершився матч перемогою Харкова. В останні хвилини матчу висвітлювався рахунок 3:0 на користь харків’ян.

"Вболівала за «Металіст 1925», — згодом написала голова ХОДА Юлія Світлична на своїй сторінці в мережі "Фейсбук", — перемога 3:0 доводить, що наші відносини взаємні. Декілька кроків і наша команда вже у Першій лізі! Це справжнє повернення «жовто-синіх».

Також губернаторка закликала підтримувати харківських футболістів.

Після 35 хвилин  першого тайму перший м'яч був забитий Крайовим з подачі Ємельянова. У другому Крайов зі штрафного забив м'яч у ворота суперника. Ну а завершальний гол був на рахунку Скотаренка вже в другому таймі.

Нагадаємо, до цього, 14 квітня, відбувся матч між ФК "Шахтар" та "Динамо". У 27 турі національного чемпіонату перемогу здобула київська команда — матч завершився рахунком 1:0 на користь "Динамо".