Мілан Обрадович відпросився із Сербії у Харків на матч з Олександром Горяїновим

Четвер, 17 травня 2018, 19:22
17 травня на стадіоні «Металіст» відбулася прес-конференція, присвячена двом знаковим подіям у житті харківського футболу.
Мілан Обрадович відпросився із Сербії у Харків на матч з Олександром Горяїновим

Героєм цих подій став легендарний футболіст Харкова, багаторічний воротар і капітан «Металіста», а нині тренер воротарів «Металіста 1925» Олександр Горяїнов.

Подія перша – це прощальний матч Олександра, який на головному стадіоні міста відбудеться 23-го травня.

Подія №2 – вихід у світ книги «Легенда №29», в якій зібрані всілякі матеріали про спортивну кар'єру Горяїнова.

У прес-конференції, крім самого винуватця торжества, взяли участь один з організаторів прощального матчу – комерційний директор ФК «Металіст 1925» Антон Іванов, і співавтор книги «Легенда №29» Юрій Коротун. Присутні журналісти, яких в залі зібралося близько трьох десятків, отримали відповіді на всі питання, довідавшись все про деталі проведення майбутнього поєдинку і, звичайно ж, про ідею випустити в світ таку автобіографічну книгу.

«Величезне спасибі всім, хто мій прощальний матч організовує, – взяв слово Олександр Горяїнов. – Пам'ятаю, якось Сергій Михайлович Стороженко поцікавився, чи не хочу я провести щось подібне? Я відповів, що в Харкові чимало футболістів, гідних, щоб їх так провели. Але цю ідею підхопили, і ось співробітники нашого клубу Антон Іванов і Юра Коротун допомагають з утіленням у життя. Сподіваюся, всі вболівальники від спілкування із зірками футболу отримають справжнє задоволення».

Про саму ідею організувати і провести такий матч журналістам розповів Антон Іванов.

«Ідея організувати прощальний матч для Сашка в повітрі вирувала вже давно, проте, як ви пам'ятаєте, ще в минулому сезоні він був у заявці команди. Зараз, коли Сашко повністю переключився на тренерську діяльність, спільними зусиллями ми цю задумку в життя і втілюємо», – розповів Антон Іванов.

Детальніше про склад учасників цього матчу розказав Юрій Коротун. За його словами, до спілкування з кожним кандидатом організатори підходили індивідуально, телефонували, спілкувалися, цікавилися фізичними можливостями прибути в цей день до Харкова. Приємно, що відмовою не відповів ніхто, правда, з огляду на різні причини, всіх зібрати, ясна річ, не вийде.

«Спочатку хотів би сказати про людину, яку ми ще не згадали, але який в організації матчу був так званим «локомотивом». Це дружина Сашка – Неля. Вона багато в чому нам допомагає. Що стосується складу учасників, то скажу так: спілкувалися і спілкуємося з усіма. Деякі з різних причин приїхати не зможуть, але більшість буде. Наприклад, Мілан Обрадович «відпросився» у головного тренера збірної Сербії, в тренерський штаб якої він входить. Будуть Марлос, Едмар, Андрій Березовчук, Сергій Кандауров, Роман Пец, Сергій Валяєв, Валентин Слюсар та багато інших. Це щодо команди в жовтому. За її суперників зіграють Андрій Пятов, Руслан Ротань, Тарас Степаненко, Олександр Хацкевич, Олег Шелаєв і т.д. Ведуться переговори з Даріо Срною, будемо ще раз дзвонити Сергію Реброву і Андрію Вороніну, – поділився інформацією про матч Юрій Коротун.

Всім присутнім була представлена ігрова форма на прийдешній матч, презентована різна сувенірна продукція. Збірна Олександра Горяїнова зіграє в жовтій формі, збірна футбольних зірок України – у синій.

Також чимало часу на прес-конференції приділили і презентації біографічної книги «Легенда №29». У ній зібрано все від «А» до «Я» – все, що було в багатому футбольному житті прославленого харківського воротаря. Цікаво, що у вільний продаж книга надійшла всього кілька днів тому, а за допомогою попереднього замовлення її придбали вже 70 людей. Всі вони отримають видання з особистим підписом Олександра Горяїнова.

Ідею випустити подібну книгу довго виношувала дружина Сашка, а професіонали своєї справи Юрій Коротун і Віктор Галич зуміли втілити її задумки в життя. Тепер кожен уболівальник може нею обзавестися. Книга продається в касах ОСК «Металіст», в магазині «12 гравець», а також в інтернет-магазині ФК «Металіст 1925». Там же можна купити і квитки на майбутній матч.

comments powered by HyperComments