Харківські важкоатлети найкращі в Україні

П'ятниця, 18 травня 2018, 16:04
Змагання серед юнаків та дівчат до 17 років відбулись з 10 по 15 травня в місті Чорноморськ Одеської області. Команда з Харківщини на них отримала перемогу.

Як повідомляє прес-служба ХОДА, за підсумками змагань харків’яни завоювали 8 золотих та 2 бронзові нагороди.

Найбільш високий результат показали дівчата, на рахунку яких було п’ять медалей найвищої проби.

Раніше ми повідомляли, що харківські велосипедисти найкращі в країні. З 11 по 14 травня відбулася серія національних турнірів з велоспорту - маунтінбайк, на яких збірна Харківської області завоювала 24 медалі.

Також ми писали: харків’янка здобула перемогу на півмарафонській дистанції у Німеччині (6 травня в місті Майнц відбувся марафон Gutenberg Marathon Main»).

Нагадаємо, харків`янка виборола «золото» чемпіонату України з бігу, а також харків'яни здобули перемогу на чемпіонаті з фехтування.