Харків'яни здобули дві срібні медалі на чемпіонати України з боротьби

Вівторок, 26 червня 2018, 11:30
Харківським спортсменам дісталося два "срібла" під час змагань з греко-римської боротьби.

Чемпіонат України  греко-римської боротьби проходив 23 та 24 червня в Черкасах, передає Управління  у справах молоді та спорту ХОДА. На другому місці у ваговій категорії до 87 кілограм опинився харківський спортсмен Семен Новіков. Йому вдалося успішно дійти до фіналу змагань, але він поступився Жану Беленюку з Києва, якому дісталася золота медаль.

Дімітрій Тімченко, борець зі Харкова, завоював "срібло" у ваговій категорії до 97 кілограм. Йому довелося поступитися місцем запорізькому спортсмену  Андрію Гладких.

Нагадаємо, що нещодавно харківський гімнаст здобув п'ять медалей під час змагань, які проходили у Києві. Владиславу Грико дісталося одна золота, три срібних та одна бронзова медаль.