«Кібра в змогані»: у Харкові на футбольному матчі вивісили «скрєпний» банер
![«Кібра в змогані»: у Харкові на футбольному матчі вивісили «скрєпний» банер](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12009/1200844/thumb-item-523x340-9c7f.jpg)
На першому домашньому матчі харківського футбольного клубу «Кобра» (яка раніше була відома багатьом уболівальникам як «Геліос»), на бровці футбольного поля усю дорогу муляв очі банер «із совка» – коли в радянські часи на спортивних заходах «вітали учасників змагань».
Організатори матчу «Кобра» – «Миколаїв» з креативом, походу, не переймалися. Популярний в радянські часи слоган взяли – і... «перевели» українською. Ще й як «перевели»: «Вітаємо всіх учасників змОгань».
Ляп харківців підгледів Twitter ФК «Миколаїв». Корабели якраз приїхали у гості до цієї «Кібри» (кажучи азірівкою/авіківкою) на матч другого туру, і «приборкали» малограмотних господарів, відправивши в їхні ворота два м'ячі.
Залишається додати, що в «участніків змОгань» поки що нуль очок після двох перших турів національного чемпіонату.
«Ех, «Кібра», ма'ть вона сильна...», – сказав би класик...
P.$. Та хіба ж то один ляп? Дивіться далі уважно: