Парашутистки встановили світовий рекорд у Харкові/ВІДЕО

Середа, 1 серпня 2018, 21:27
У Харкові на аеродромі «Коротич» встановлений світовий рекорд з парашутного спорту серед жінок.
Парашутистки встановили світовий рекорд у Харкові/ВІДЕО

1 серпня у вільному падінні 57 жінок-скайдайверів зібрали велику формацію і двічі її перебудували, таким чином показавши три фігури.

Світовий рекорд 57-way – 3 points встановлений представниками 19 країн. Міжнародний проект Women on Wings проходить на аеродромі «Коротич». Спортсменки на висоті понад 5000 метрів відділилися від трьох літаків - на викидання парашутистів працювали два Ан-28 і Л-410. За півтори хвилини у вільному падінні учасниці рекорду зібралися в задану фігуру, а потім двічі її перебудували в повітрі. Швидкість літальних апаратів на викидання досягала близько 170 км/год.

Міжнародне досягнення Women on Wings зареєстрували на аеродромі «Коротич» судді FAI: Жизель Хейтзінгер і Володимир Злотник, після чого відправили офіційне відео рекордної спроби своїм колегам в інших країнах. Міжнародна колегія суддів підтвердила встановлення рекорду світу в категорії «Великі формації з перебудуванням серед жінок».

Капітанами світового рекорду стали імениті парашутистки: Ліза Ненсі (Норвегія), Марлюс Швартхоф (Голландія), Леслі Гейл (Великобританія), Кейт Купер-Дженсен (Данія), Аля Веселова. Парашутний рекорд фіксували три повітряних відеооператора: Андрій Веселов, Хенні Віггерс, Єгор Висоцький.

Міжнародні збори парашутистів на аеродромі «Коротич» тривають. На підтримку «Жінок на крилах» виступають спортсмени-чоловіки. З літаків Ан-28 і Л-410 парашутисти виконують тренувальні стрибки, збирають і перебудовують складні формації, які присвячують дівчатам з проекту Women on Wings.

В цілому на дроп-зоні з понеділка стрибки здійснюють скайдайвери з понад 40 країн світу. У понеділок і вівторок виконувалися тренувальні стрибки групами по 52 людини серед жінок. 1 серпня спортсменки приступили до рекордних спроб, які увінчалися першими успіхами.

Women on Wings мають намір перебити своє досягнення. У середу і п'ятницю парашутистки виконуватимуть стрибки формаціями по 60 осіб, 62 і 64, повідомили в Харківському аероклубі імені Гризодубової.

comments powered by HyperComments