Харківські «Пантери» перемогли у Філадельфії

П'ятниця, 3 серпня 2018, 14:31
На льодовій арені в Філадельфії 2 серпня «Пантери» здобули свою першу перемогу в серії американських ігор.
Харківські «Пантери» перемогли у Філадельфії

Спортсменки зустрілися з вже знайомими по турніру в Харкові «Ягуарами» з Нью-Джерсі. Харків'янки перемогли з рахунком 5:1.

"Поки ви всі спите, ми вибороли перемогу та отримали неймовірну підтримку у Філадельфії", - повідомила підписникам президент ЖХГ «Пантери» Катерина Середенко.

Скоро у місті Бетлегем "Пантери" проведуть ще чотири гри.

Раніше ми писали, що 11 березня у Києві пройшла фінальна гра першості країни. Під час змагання хокейний клуб «Пантери» переміг «Королев Дніпра» зі значним рахунком 7:3. "Бронза" дісталася команді «Україночки» з Києва.  

Зустрічаючись зі спортсменками, губернатор відзначила, що задля отримання таких високих результатів у спортивній сфері люди мають докладати максимум зусиль. Саме тому, за словами голови ХОДА, особливо приємно, що харківські "Пантери" продемонстрували вайвищій в усій країні рівень. Також Світлична висловила надію, що кістяк збірної України з хокею буде складатися з харків'янок.

Також ми повідомляли, що на цій зустрічі засновниця та президент ХК «Пантери» Катерина Середенко попросила голову ХОДА відкрити Міжнародний жіночий хокейний турнір The Kharkiv Invitational, який відбувався у квітні в Харкові. На відкритті заходу Юлія Світлична відзначила, що розвиток спорту є одним із невід’ємних пріоритетів розвитку Харківської області.

comments powered by HyperComments