В Харкові відбудеться фестиваль бігу «Strong Run»

Середа, 29 серпня 2018, 10:15
У фестивалі візьме участь близько сотні спортсменів.

Дводенний фестиваль бігу «Strong Run 2018» буде проходити 8-9 вересня в Харкові. До змагань приєднається близько сотні спортсменів. Вони мають пробігти шість різних дистанцій загальною довжиною 66,6 км.

У програмі фестивалю — забіги на пересіченій місцевості, нічний забіг з ліхтариками на голові, а також 30-кілометрова дистанція в районі Лісопарку. П'ять із шести забігів стартують на  території спорткомплексу «Зірка» (вул. Динамівська, 3а).

Учасники, які подолають всі дистанції і вкладуться в контрольний час, отримають велику медаль «Залізної людини».

Детальніше з усіма дистанціями можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що харківська спортсменка здобула перемогу на параолімпійському чемпіонаті Європи. Лейля Аджаметова завоювала медалі під час змагань з легкої атлетики.