Харківські велосипедисти відзначилися на міжнародних рейтингових змаганнях з велоспорту на треку

Четвер, 13 вересня 2018, 13:29
З 7 по 9 вересня в столиці України проходили міжнародні рейтингові змагання з велоспорту на треку другої категорії «Гран-Прі Києва», на яких харківські велогонщики завоювали 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Участь у змаганнях брали понад 100 спортсменів з різних країн світу - Іспанії, Грузії, Бельгії, Білорусі, Азербайджану та Південно-Африканської республіки. Вони розіграли медалі серед дорослих та юніорів.

Тричі на найвищу сходинку п'єдесталу піднімався лідер національної збірної харків’янин Андрій Винокуров. Ще один харків’янин - Владислав Денисенко - отримав дві срібні та одну бронзову медаль.

Раніше ми писали, що Валентин Кабашний та Софія Трубчанінова посіли перші місця за підсумками трьох етапів змагань у перегонах «критеріум» на чемпіонаті України з велоспорту на шосе.

Нагадаємо, харків‘янка здобула перемогу на велоперегонах в Румунії.

Також ми писали, що харків’яни здобули 82 нагороди під час національних змагань з велоспорту.