Двоє харків’ян стали чемпіонами світу з шашок

Вівторок, 2 жовтня 2018, 10:37
Юрій Анікєєв та Юлія Макаренкова завоювали шість нагород.
Двоє харків’ян стали чемпіонами світу з шашок

В Ізмірі харків’яни здобули дві золоті, три срібні та одну бронзову нагороди. Під час чемпіонату світу з шашок-64 (бразильська версія) серед жінок "золото” та два “срібла” здобула Юлія Макаренкова з Харкова. Їй дісталась перемога швидких шашках. Макаренкова набрала 10 очок. Найближчу суперницю - росіянку Саіну Попову - Юлія випередила на одне очко. Третє місце посіла Олена Коротка з міста Кам’янське. 

Під час класичної гри Юлія Макаренкова набрала 11 очок. Стільки здобула українка Олена Коротка, роте за додатковими показниками харків’янці довелося поступитися своїй співвітчизниці. Набравши 9 очок у блискавичній грі, Юлія також поступилася Олені, на рахунку якої було 10 очок, та теж посіла друге місце. 

У змаганнях серед чоловіків гросмейстер з Харківщини Юрій Анікєєв зібрав комплект медалей. У блискавичній грі Юрій став чемпіоном світу. Набравши 12 очок, він на 3 очки випередив найближчого суперника - багаторазового чемпіона світу Олександра Шварцмана з Росії. 

У класичній грі Юрій здобув срібну медаль. Набравши 9 очок, він лише за додатковими показниками поступився Шварцману, який здобув перемогу. 

У швидкій грі Анікєєв посів третє місце. На рахунку харківського гросмейстера було 9 очок. Стільки ж набрали ще два суперники, але за додатковими показниками кращий результат був у Юрія. Друге місце (10 очок) посів бразилець Дамір Перейра Да Сілва, а перемогу (11 очок) святкував росіянин Сергій Білошеєв. 

Загалом на цьому чемпіонаті світу українські шашкісти завоювали 4 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі. 
 

comments powered by HyperComments