Харківські біатлоністи здобули медалі на чемпіонаті України

Вівторок, 2 жовтня 2018, 13:33
Нагороди отримали харків’яни Олександр Пономаренко та Ольга Абрамова.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА, в Чернігові пройшов чемпіонат України з літнього біатлону. Під час змагань призи здобули мешканці Харківщини Олександр Пономаренко та Ольга Абрамова.

Олександр Пономаренко завоював “срібло” у чоловічому мас-старті. Він відстав на 25 секунд від  Дениса Насика з Сумщини, який опинився на першому місці. Крім того, у чоловічому мас-старті в Топ-10 опинилися ще два харків’янина: Юрій Ситник (6-е місце) та Степан Кінаш (7-е місце).

Бронзову медаль в жіночих перегонах здобула Ольга Абрамова. Під часзмагань вона показала гарний результат (31:00.3) та відстала від переможниці Дарини Блашко на 51.1 сек. Друге місце посіла сумська спортсменка Валентина Семеренко.

Досить успішно харківські біатлоністи показали себе і в змішаній естафеті. Вони посіли шосте місце. До складу команди увійшли Любов Кип’яченкова, Ольга Абрамова, Олександр Пономаренко та Юрій Ситник. Перемогу в змішаній естафеті здобула команда Тернопільської області.