Юні важкоатлети Харківщини переможно стартували на чемпіонаті Європи

Понеділок, 22 жовтня 2018, 11:43
З 20 по 27 жовтня 2018 року в польському місті Замостя проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років.

У перші дні змагань харківські важкоатлети завоювали золоту та срібну медалі, повідомляє прес-служба ХОДА.

Збірна України з важкої атлетики, яка налічує 29 спортсменів, дуже успішно розпочала свій виступ на даному Євро, здобувши в перші дні 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові нагороди. З них «золото» та «срібло» - на рахунку харківських важкоатлетів.

Павло Заліпський став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 56 кг серед юніорів. У сумі двоборства він підняв вагу 240 кг  - 112 кг у ривку (1-е місце) та 128 кг у поштовху (6-е місце). Суперник з Молдови Даніель Лунгу також підняв у сумі двоборства 240 кг, але за додатковими показниками поступився харків’янину та посів друге місце. Бронзову медаль у цій ваговій завоював італієць Сергіо Массідда (238 кг).

У свою чергу харків’янка Каміла Конотоп стала віце-чемпіонкою у вазі до 53 кг серед юніорок. У сумі двоборства вона підняла вагу 182 кг  - 84 кг у ривку (2-е місце)  та 98 кг у поштовху (4-е місце).

У цій само ваговій категорії ще одна харківська важкоатлетка Марія Гангур посіла шосте місце з результатом 172 кг в сумі двоборства (ривок 78 кг та поштовх 94 кг).

Попереду - виступи ще трьох харківських важкоатлетів, у тому числі чемпіонки Європи  2016 року, учасниці Олімпійських ігор Ірини Дехи.