Харківські паралімпійці чудово показали себе під час чемпіонаті світу

Четвер, 1 листопада 2018, 15:15
Паралімпійські спортсмени з Харківщини успішно виступили під час міжнародних змагань з армспорту.

Чемпіонат світу з армспорту, в якому взяли участь спортсмени з вадами зору та ураженням опорно-рухового апарату, пройшов у Туреччині. Цей спортивний захід зібрав учасників з 45 країн світу. Україну представляли 23 паралімпійці. За результатами чемпіонату, на їх рахунку тепер шість 6 золотих, 13 срібних та 11 бронзових медалей.

А що стосується саме армрестлерів з Харківщини, то вони здобули одну золоту, сім срібних та одну бронзову нагороди. Золотим призером став Володимир Мішустін. Він здобув статус чемпіона світу в суперважкій вазі у боротьбі на лівій руці.

«Срібло дісталося» Анатолію Потьомкіну, Олегу Аборнєву, Юлії Гадаєвій, Ганні Судніциній,з бронзовою нагородою поїхав додому В'ячеслав Хіхлов, який посів третє місце в боротьбі на лівій руці у ваговій категорії до 65кг.

Нагадаємо, що з 25 по 27 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, на якому харків’яни завоювали 1 золоту, 1 срібну та 3 бронзові нагороди.