Харків’янин став чемпіоном світу з боротьби

Середа, 14 листопада 2018, 12:52
Семен Новіков став кращим спортсменом у своїй ваговій категорії.

З 12 по 18 листопада в столиці Румунії проходять змагання, під час яких «золото» у боротьбі греко-римським стилем здобув харків’янин Семен Новіков. Участь у чемпіонаті беруть найсильніші спортсмени віком до 23 років з різних країн. В його межах змагання між представниками греко-римського стилю відбулись першими.

У ваговій категорії до 87кг чемпіонський титул отримав  Семен Новіков з Харківської області. Спочатку він переміг суперника з Єгипту, а потім – спортсмена з Хорватії. Згодом харків’янин вийшов до півфіналу, де з рахунком 8:5 переміг діючого чемпіона Європи U23 Іслама Аббасова з Азербайджану.

Ще більш переконливою його перемога була у фіналі. З рахунком 10:2 Новіков переміг кубинця Даніеля Хечаваррія та виборов золоту медаль чемпіонату світу U23, передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА.