Харків'янка увійшла в трійку кращих на Кубку світу з маунтінбайку

Четвер, 29 листопада 2018, 09:17
Ірина Попова здобула третє місце в загальному заліку.

Харківська спортсменка Ірина Попова була третьою в загальному заліку Кубка світу з велоспорту «маунтінбайк» у перегонах «елімінатор» за підсумками 2018 року. Як передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА, загальний залік Кубка складався з результатів семи етапів, які протягом цього року пройшли в США, Італії, Австрії, Голландії, Німеччини, Бельгії та Бразилії.

Вона виступила лише на чотирьох, але показала високі результати. В Італії Попова зайняла п’яте місце, в Австрії посіла друге , в Голландії фінішувала шостою, а в Німеччині підопічна тренера Романа Коробова здобула золоту медаль.

У підсумку Ірина заробила 138 очок та посіла третє місце в загальному заліку. Найближчу суперницю, француженку Колін Клаузур, яка стала четвертою, харків’янка випередила на 20 балів. Норвежка Інгрід Якобсен з результатом 265 очок виграла цьогорічний залік Кубка, а Елла Холмегард зі Швеції (150 балів) посіла друге місце.