Харківські велосипедисти здобули три медалі в Туреччині

Вівторок, 5 березня 2019, 15:34
Харків’яни завоювали нагороди під час змагань з велоспорту.

Як передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА, з 27 по 3 березня в Туреччині проходили міжнародні змагання з велоспорту маунтінбайк. Там харків’яни стали власниками трьох нагород – золотої, срібної та бронзової медалей.
Ірина Попова стала переможницею у багатоденних рейтингових перегонах S-2 Tashra Tour & Justiniano Hotels MTB Cup, які проходили в місті Аланья з 27 лютого по 2 березня. Там вона перемогла на всіх чотирьох етапах перегонів, у тому числі на заключному веломарафоні на 62 кілометри. За підсумками всіх етапів результат Ірини склав 6 годин 16 хвилин та 44 секунди. Завдяки цій перемозі спортсменка отримала 80 рейтингових очок.

Харківська спортсменка Марина Алтухова за сумою чотирьох етапів зайняла сьоме місце, а в змаганнях серед чоловіків Олександр Коняєв – п’яте.

Наступного дня проходили перегони першої категорії з олімпійського крос-кантрі Alanya Mtb Cup. Харків’янка Ірина Попова опинилась на другому місці. Від словацької спортсменки Янки Стевкової, вона відстала на 23 секунди. Також Ірина дісталися 40 рейтингових очок.

Також під час змагань серед юніорів «бронзу» отримав харків’янин Олександр Курило, а в змаганнях серед чоловіків Олександр Коняєв опинився на п’ятому місці.

Нагадаємо, що нещодавно харківський спортсмен Віктор Рубан завоював срібну медаль під час змагань зі стрільби з лука. З 26 лютого по 2 березня в Туреччині відбувся чемпіонат світу серед дорослих та юніорів.