Харківська біатлоністка стала переможницею етапу Кубка Європи
П'ятниця, 15 березня 2019, 16:45
Ольга Абрамова посіла перше місце під час спринтерських перегонів.
14 березня харків’янка Ольга Абрамова стала переможницею спринтерських перегонів на заключному етапі Кубку IBU сезону 2018-2019 років, який триває в Мартел-валь-Мартелло (Італія).
Нею не було зроблено жодного промаху. Спортсменка дійшла до фінішу з результатом 23:14.7. Вона випередила срібну призерку, росіянку Христину Резцову на 23.9 секунд. Третє місце дісталося швецькій спортсменці Джоанні Скоттхайм.
Того дня Ольга Абрамова здобула свою першу золоту медаль на міжнародній арені. У загальному заліку Кубка IBU вона посіла 22-е місце.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments