Харківська боксерка здобула «бронзу» в Казахстані

Понеділок, 18 березня 2019, 17:02
Юлія Циплакова зайняла третє місце під час боксерського турніру.

З 12 по 17 березня в Астані прозодив міжнародний турнір з боксу серед жінок, передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА. Харків’янка Юлія Циплакова посіла третє місце у ваговій категорії до 57 кілограмів. Вона здобула перемогу одноголосим рішенням суддів над своєю суперницею з Узбекистану.

Щоправда, в півфіналі з рахунком 1:2 їй довелося поступитися казахській боксерці Санії Султанкизі, яка стала золотою призеркою турніру. За результатом змагань на рахунку українських спортсменок дві золоті, дві срібні, одна бронзова. Збірна України зайняла друге місце в загальнокомандному заліку.

Нагадаємо, на Харківщині пройде жіночий Чемпіонат Європи з регбі-7. Матчі Grand Prix Series пройде в Харківській області 20 та 21 липня поточного року.