Харківські борці сумо завоювали медалі Кубку Європи

Вівторок, 19 березня 2019, 18:15
16 березня в Естонії проходив другий етап Кубку Європи з боїв сумо.

Там харків‘яни здобули п’ять медалей, серед яких було «золото». Як передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА, за медалі змагалися близько сотні спортсменів з дев‘яти країн світу.

В результаті на рахунку української збірної залишилось сім золотих, три срібних та сім бронзових медалей. З них одну золоту, одну срібну та три бронзові нагороди здобули харківські спортсмени.

Золотим призером у ваговій категорії до 85 кілограм став Демід Караченко. Харків‘янин переміг чинного чемпіона світу Святослава Семикраса з Вінниці. «Срібло» у ваговій категорії понад 80 кілограмів серед жінок завоювала Марія Дрбоян. Також вона здобула «бронзу» в абсолютній ваговій категорії. Також бронзові медалі дісталися Таїсії Редченко та Антону Чуєву.

Наступний етап Кубка Європи з сумо пройде в травні в Німеччині, а з 18 по 21 квітня в Естонії відбудеться чемпіонат Європи.