Харківські борці стали переможцями домашнього чемпіонату України

П'ятниця, 29 березня 2019, 16:42
На рахунку в харків‘ян опинилось чотири золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди.

З 26 по 28 березня в Палаці спорту «Локомотив» проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів. Як передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА, харків‘яни завоювали вісім медалей, серед яких були чотири «золота».

У чемпіонаті брали участь 300 осіб віком до 20 років з різних регіонів країни. Після завершення змагань на рахунку в харків‘ян опинилось чотири золоті, дві срібні та дві бронзові нагороди. Збірна Харкова посіла перше загальнокомандне місце.

Нагадаємо, що харківська паралімпійка здобула бронзову медаль на етапі Кубка світу з фехтування. Євгенія Бреус здобула дві бронзові нагороди на етапі Кубка світу з фехтування на візках, який відбувся в італійському місті Піза.