Харківські спортсмени здобули нагороди чемпіонату Європи з самбо

Понеділок, 15 квітня 2019, 13:27
Молодіжні змагання з самбо проходили з 12 по 14 квітня на Кіпрі.

Титул чемпіона Європи серед юнаків (спортсмени до 18 років) у вазі до 65 кг отримав харківський  спортсмен Роман Труш. Він зміг успішно дійти до фіналу, де здолав білоруського суперника. У змаганнях серед юніорок (спортсмени до 20 років) у вазі до 60 кг золоту медаль завоювала харків’янка Владислава Нецвіт, яка у фіналі перемогла голландську спортсменку.

“Срібло” дісталось Артуру Мартіросяну (юніори, вагова категорія - до 62кг), Мар’яні Михайловій (юніорки, вагова - до 64кг) та Анастасії Безатосній (юніорки, вагова - до 52кг). Бронзовими призерами стали: Максим Казначеєв (юнаки, вагова - до 48кг), Ярослав Книш (юніори, вагова - понад 100кг), Євген Вегера (юніори, вагова категорія - до 100кг), Анастасія Безатосна (юніорки, вагова - понад 80кг).

Загалом на рахунку збірної України залишилось шість золотих, вісім срібних та п’ятнадцять бронзових медалей. Вона посіла друге загальнокомандне місце серед юніорок, а також треті місця серед дівчат та юніорів.