Харків’янин став чемпіоном України з фехтування
П'ятниця, 26 квітня 2019, 14:14
Роман Свічкар здобув одразу дві медалі – золоту і бронзову.
![Харків’янин став чемпіоном України з фехтування](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12057/1205684/thumb-item-523x340-8c95.jpg)
22 та 23 квітня в Києві проходили змагання на шпагах серед дорослих. В їх межах харків’яни здобули золоту та бронзову медалі. Як передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА, під час особистих змаганнях серед чоловіків перше місце посів харків’янин Роман Свічкар. Це було перше «золото» в його кар’єрі. У фіналі з рахунком 15:9 він переміг Руслана Тимошенка з Києва.
Також Свічкар здобув бронзову нагороду під час командних змагань разом з Дмитром Карюченком, Євгеном Миргородським та Максимом Хворостом. У півфіналі харківським спортсменам довелося поступитися киянам, які згодом завоювали титул чемпіонів, а під час поєдинку за третє місце вони перемогли спортсменів «Харків-2».
Матеріали за темою:
08 червня 2023
30 травня 2023
03 травня 2023
19 квітня 2023
10 квітня 2023
10 квітня 2023
comments powered by HyperComments