Харків’янка здобула «золото» на міжнародному турнірі

Середа, 15 травня 2019, 14:49
Марина Литовченко стала власницею золотих нагород в Словенії

У словацькому місті Лашко пройшов міжнародний турнір з паралімпійського настільного тенісу, повідомило Управління у справах молоді та спорту ХОДА. До змагань долучились 448 спортсменів з 46 країн світу. Наприкінці турніру тенісисти з України посіли три перші, одне друге та два третіх місця.

А на рахунку харківських спортсменів тепер два «золота» і одна «бронза». Під час змагань двічі стала золотою призеркою чинна чемпіонка світу Марина Литовченко. Харків’янка здобула перемогу в особистих змаганнях серед жінок у класі 6, а також у жіночій парі разом зі румунською спортсменкою.

Бронзова медаль дісталась під час у парних змаганнях серед чоловіків Олександру Єзику. Він разом з Василем Петрунів з Прикарпаття став призером у третьому класі.

Нагадаємо, що нещодавно харківські борці успішно показали себе на міжнародному турнірі. До турніру з греко-римської, вільної та жіночої боротьби долучилися 307 спортсменів з 23 країн світу.