Харківська важкоатлетка встановила три рекорди України

Четвер, 23 травня 2019, 14:18
У місті Чорноморськ пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед молодих спортсменів до 23 років.

Там харківські спортсмени стали володарями чотирьох золотих, двох срібних та одна бронзова медаль. Найбільш успішними були жінки. Харків‘янка Каміла Конотоп стала переможницею в ваговій категорії до 55 кг та підняла за сумою двоборства 194 кг: 90 кг було піднято у ривку та 104кг – під час поштовху. Усі три результати було визнано новими рекордами України.

Аліна Захарченко  у сумі двоборства  підняла 152 кіг і здобула бронзову медаль. Донечанка Марина Алєксандрова стала срібною призеркою. Титул чемпіонки України дістався Марії Гангур та Анастасії Власенко. Срібною призеркою ваговій категорії до 49 кг стала Світлана Самуляк з результатом 145 кг. Також власницею срібної нагороди стала Катерина Абібок. У ваговій категорії до 64к г вона підняла 170 кг.

У змаганнях серед чоловіків харків‘яни завоювали одне «золото». Чемпіонський титул здобув Павло Заліпський, який у вазі до 61 кг підняв у сумі двоборства 236.