Харків‘яни стали чемпіонами Європи з боксу

Понеділок, 3 червня 2019, 16:50
22 травня по 2 червня у Румунії відбувся чемпіонат з боксу.
Харків‘яни стали чемпіонами Європи з боксу

Під час змагань «золото» дісталось Данилу Дрижаку (вагова категорія - до 46кг) та Матвію Ражбі (вагова категорія - 80кг). Як передає Управління у справах молоді та спорту ХОДА, Дрижак провів чотири поєдинки, де за одноголосим рішенням суддів з рахунком 5:0 переміг спортсменів з таких країн, як Азербайджан, Хорватія, Росія та Румунія.

Ражба став переможцем в чотирьох поєдинках. З рахунком 5:0 він переміг білоруського, польського та чеського спортсменів,  а у фіналі з рахунком 4:1 здолав росіянина Микиту Лебедєва.

Срібна нагорода дісталася В’ячеславу Бригаденку, який з рахунком 5:0 переміг спортсмена з Ізраїлю, потім зі рахунком 3:2 здолав румунського суперника. Згодом за одноголосим рішенням суддів переміг молдовського спортсмена, проте у фіналі йому довелося поступитися росіянину Івану Кобзеву.

Микита Горбатенко бронзову нагороду. Ще одну «бронзу» харків‘яни завоювали в змаганнях серед дівчат – її отримала Софія Богданова. Після змагань на рахунку українських спортсменів буди дві золоті, три срібні та вісім бронзових нагород. Національна збірна посіла третє місце в медальному заліку.

comments powered by HyperComments