Харків‘янин став чемпіоном України U23

Середа, 12 червня 2019, 14:14
Семен Новіков переміг на змаганнях з греко-римської боротьби.

Харківський спортсмен, який є чинним чемпіоном світу, здобув перемогу на змаганнях з греко-римської боротьби серед чоловіків до 23-х років у ваговій категорії до 87 кг. Сам чемпіонат пройшов у Черкасах.

Там харківські спортсмени здобули одну золоту, три срібні та одну бронзову медалі. Семен Новіков зміг успішно провести чотири поєдинки. У фіналі він здобув перемогу над своїм суперником, київським спортсменом Валентином Шкляренком.

Срібні нагороди дісталися Микиті Ухатюку, Руслану Конєву, Владиславу Коваленку. «Бронза» категорії до 67 кг дісталась Фамілу Гюлмамедову. У загальнокомандному заліку харківська збірна зайняла друге місце. На першому опинилися кияни, на третьому – одесити.

Нагадаємо, що нещодавно харківські борці здобули медалі чемпіонату Європи. З 3 по 9 червня в іспанському місті Понтеведра проходили змагання з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед юніорів, на яких харківські спортсмени здобули срібну та три бронзові медалі.