Харківських лучників визнали чемпіонами України

Понеділок, 1 липня 2019, 13:40
Вони змогли посісти призові місця на чемпіонаті України зі стрільби з лука.

Змагання пройшли у Львові серед юніорів 1999 р.н. і молодше. У чемпіонаті брали участь спортсмени з дванадцяти регіонів. Вони демонстрували свої навички  в таких категоріях, як класичний та блочний лук. За підсумками змагань, харківські спортсмени посіли перше місце в загальнокомандному заліку.

Найліпший результат продемонстрували спортсмени з команди «Харків - 1», які стали чемпіонами України в командній першості серед юніорів. Друге місце дісталося команді «Харків - 2».

Під час змагань зі змішаних команд харківські лучники Ірина Третьякова і Олександр Грекулов посіли третє місце в класичному луці, а Віра Охотська і Антон Бабійчук - у блочному луці.

Даний змагання – це офіційний відбір на чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів. Він буде проходити 19-25 серпня в Іспанії.