Харків’янки завоювали чотири нагороди етапу Кубку світу з фехтування на візках

Четвер, 18 липня 2019, 11:15
З 11 по 15 липня у Варшаві проходив етап Кубку світу з фехтування серед спортсменів, які мають порушення опорно-рухового апарату.

До змагань долучилися 250 спортсменів з 34 країн світу. Там українські спортсмени завоювали три срібні та чотири бронзові нагороди. З них два «срібла» та дві «бронзи» здобули харків‘янки.

У командній жіночій шпазі друге місце дісталось Євгенії Бреус, Наталії Мандрик та Олені Федота, а також Ользі Єсіній з Київщини. Срібна нагорода була здобута Євгенією Бреус та Оленою Федота разом із Наталією Морквич з Львова і Тетяною Позняк з Миколаєва. Вони досягли цього командній жіночій шаблі.

Дві «бронзи» були здобуті харків‘янками в індивідуальних змаганнях. Євгенія Бреус зайняла третє місце в жіночій шпазі категорії А. Олені Федоті дісталася бронзова нагорода у фехтуванні на шаблі категорії В.

Згодом спортсменки візьмуть участь в чемпіонаті світу з фехтування на візках, який у пройде в Кореї у вересні.

Нагадаємо, що нещодавно у Кореї українська збірна з синхронного плавання здобула «бронзу» в технічній програмі груп. Це вже третя медаль чемпіонату світу на їх рахунку.