У Харкові сьогодні стартувала жіноча Ліга чемпіонів

Середа, 7 серпня 2019, 18:06
Харківська команда «Житлобуд-1» а груповому етапі кваліфікації почала боротися з хорватською збірною.

За підсумками жеребкування, «Житлобуд-1» зміг потрапити до групи 4. У ній харків'янки, окрім хорватського «Спліту», мають зустрітися з «Мінськом» та люксембурзьким «Беттембургом».

Оскільки харківські спортсменки долучилася до змагань у статусі чемпіона України, збірна стала одним з десяти клубів, які приймають мінітурнір на власному полі. Матчі відбірного раунду будуть проходити з 7 по 13 серпня в Харкові на базі  стадіону «Металіст-1925».

Варто зазначити, що минулого року «Житлобуд-1» прийняв відбірний турнір та зайняв у квартеті перше місце, після чого в 1/16 фіналу йому довелося поступитися «Лінчопінгу» зі Швеції.

Нагадаємо, що не так давно харків’яни здобули 11 нагород на FZ Forza Ukraine Junior 2019. Юні бадмінтоністи добре показали себе під час змагань. Міжнародні змагання з бадмінтону проходили у Дніпрі.