Харків‘янин став переможцем чеських велоперегонів
Середа, 11 вересня 2019, 15:50
З 6 по 8 вересня в Празі проходили міжнародні змагання з велоспорту на треку «GP Framar».
Під час цих змагань дві нагороди здобув Єгор Коробов. Він виступив у юніорській категорії та став переможцем в кейріні. Крім того, йому дісталася срібна медаль під часу спринту. В межах перегонів він поступився тільки чеському спортсмену.
Після цих змагань на рахунку в українських спортсменів були чотири «золота», три «срібла» та три «бронзи». З них власницею двох золотих медалей у змаганнях серед жінок стала вихованка харківської школи велоспорту Олена Старікова. На сьогоднішній день вона переставляє Львів.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments