Рада скасувала мита і ПДВ на ввіз в Україну продукції оборонного призначення

Вівторок, 2 вересня 2014, 22:46
Верховна Рада України внесла зміни до Митного і Податкового кодексів щодо спрощення ввезення продукції оборонного призначення.
Рада скасувала мита і ПДВ на ввіз в Україну продукції оборонного призначення

За закон №4555а "Про внесення змін до Митного кодексу щодо спрощення ввезення продукції оборонного призначення" у вівторок проголосувало 234 народних депутати.

Як пояснив заступник міністра оборони України Петро Мехед, представляючи закон на засіданні парламенту у вівторок, запропоновані урядом зміни дозволять ввозити на митну територію України продукцію оборонного призначення, скоротивши на це витрати.

Разом з тим під час голосування були враховані поправки, запропоновані народним депутатом фракції "Батьківщина" Сергієм Терьохіним. Він запропонував у Митному кодексі вказати коди груп продукції оборонного призначення, які звільняються від митних зборів, а також скасувати дані мита не на якийсь проміжок часу (особливий період, надзвичайна ситуація, АТО), а скасувати його зовсім.

Крім того, парламент підтримав в цілому закон №4556а-1 "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо спрощення ввезення продукції оборонного призначення".

Як пояснив автор закону Терьохін, вказані зміни передбачають коди груп товарів оборонного призначення, які звільняються від ПДВ. Разом з тим від ПДВ звільняються як імпортні товари оборонного призначення, так і українського виробництва.

comments powered by HyperComments