На Львівщині митників затримали на хабарництві
Четвер, 3 березня 2016, 13:21
У Львівській області затримали митників-вимагачів на хабарі сумою в 25 000 гривень.
СБУ разом з військовою прокуратурою та поліцією затримали трьох працівників Львівської митниці за хабарі. Як інформує прес-центр СБ України, ці особи неодноразово вимагали гроші від підприємців за те, що не будуть створювати штучні перешкоди під час перевезення товарів через держкордон. Проте вимагачі були затримані після того, як вони отримали 25 000 гривень хабаря. За цим випадком правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments