Кабмін уп’ятеро скоротив мережу органів фінінспекції. У Харкові залишив

Середа, 6 квітня 2016, 16:39
На базі 27 територіальних органів ДФІ буде створено п’ять міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби.
Кабмін уп’ятеро скоротив мережу органів фінінспекції. У Харкові залишив

Відповідну Постанову схвалив уряд за пропозицією Міністерства фінансів.

«Міністерство фінансів працює над підвищенням фінансової дисципліни у державному секторі економіки. Одним з кроків на цьому шляху стала реорганізація Державної фінансової інспекції (ДФІ) у Державну аудиторську службу, розпочата в жовтні 2015 року. Мета цього кроку - перейти від функцій контролю до аудиту, що буде націлений на запобігання нецільовому, неефективному використанню бюджетних коштів та майна, переорієнтування інспектування саме на значні фінансові порушення, а також забезпечення проведення ревізій виключно на основі ризиків», — повідомляє прес-служба Кабміну.

Зідно з ухваленим документом, в Україні буде створено такі міжрегіональні територіальні органи Держаудитслужби: Північний офіс (м. Київ), Північно-східний офіс (м. Харків), Південний офіс (м. Одеса), Східний офіс (м. Дніпропетровськ), Західний офіс (м. Львів).

«Кадровий склад створених територіальних органів буде оновлено з урахуванням результатів оцінювання компетентності працівників. Зокрема, за ініціативи Мінфіну Уряд уже затвердив граничу чисельність працівників Держаудитслужби на рівні 3 200 осіб, в т.ч. апарату – 520 осіб, територіальних органів – 2 680 осіб, що зумовлено розподілом мережі об’єктів державного сектору, які підконтрольні Держаудитслужбі (0.6 тис об’єктів підконтрольні центральному апарату, і 17,6 тис об’єктів – територіальним органам)», — йдеться у повідомленні.

В уряді вважають, що реалізація цієї постанови «дозволить підвищити якість та ефективність державного фінансового контролю з одночасним значним зменшенням кількості територіальних підрозділів, а також оновленням їх кадрового складу».

comments powered by HyperComments