Для фермерів введуть план «3+5»

П'ятниця, 20 травня 2016, 15:55
Міністерство аграрної політики і продовольства України конкретно визначило свої наступні кроки.
Для фермерів введуть план «3+5»

 

Комплексний стратегічний план отримав назву «3+5», повідомляє Урядовий портал. За словами міністра аграрної політики і продовольства України Тараса Кутового, команда відомства визначила три основні пріоритети та п’ять напрямків, які перетинаються з ними.

Три пріоритети – це реформа системи держпідтримки з акцентом на дрібних фермерів, завершення земельної реформи та реформа державних підприємств. Напрямки: розвиток ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення та безпека харчової продукції.

Тарас Кутовий підкреслив, що команда Мінагрополітики створюватиме комфортне бізнес-середовище для всіх: від малих і середніх фермерів до великих агрохолдингів. Для перших – шляхом гарантії підтримки від держави: вигідними програмами кредитування і страхування, допомогою в обігу продукції та освоєнні нових напрямків. Для других – забезпечивши чесні та прозорі правила роботи на ринку.

«У результаті впровадження реформ «3+5» фермери мають стати конкурентоспроможними й успішними. Прибутковий малий і середній бізнес – це більше робочих місць і податків, які можна направити на нові школи, дитсадки, лікарні, заклади культури тощо. Розвиваючи села, ми значно підвищимо привабливість роботи і життя в них», — сказав він.

comments powered by HyperComments