Поточна ситуація на артскладах під Вінницею

Середа, 27 вересня 2017, 17:19
З Калинівки та ще з 7 сіл евакуйовано понад 30 000 чоловік
Поточна ситуація на артскладах під Вінницею

У районі навколо с.Калинівка заборонено рух всіх видів транспорту, перекрито повітряний простір в радіусі 50 кілометрів.

По селах відключені електрика і газ.

Заходи з евакуації населення продовжуються, - повідомляє «Справжня Варта»

Інформації щодо загиблих внаслідок надзвичайної ситуації не зареєстровано. За оперативною інформацією травмовано 2 особи, які госпіталізовані до медичних закладів

Підрозділами ДСНС ліквідовано загоряння 6 споруд, що виникли внаслідок влучання боєприпасів. 

Для проведення розвідки та гасіння пожежі залучено сім протипожежних танків, 2 інженерні машини розгородження та засоби повітряної розвідки, а також 2 протипожежних літака, - повідомляє ДСНС України.

Як раніше писала «Справжня Варта», Світлична запропонувала допомогу Вінниччині у ліквідації наслідків НС. За словами губернатора, наш регіон цілком розуміє проблему. Це пов`язано з подіями у Балаклеї. 

26 вересня виникла велика пожежа на 48-му арсеналі ЗСУ у Вінницькій області, що в 2 кілометрах від межі Калинівки. На складах зберігається 188 тис. т боєприпасів на площі 60 гектарів. Серед них - ракети для систем залпового вогню "Смерч", "Ураган" та "Град".

Як відомо, за офіційними даними,  загалом, у місті Балаклія і селах, які постраждали від НС на території 65-го арсеналу, пошкоджені 265 будівель, у тому числі 231 житловий будинок (114 приватних і 117 багатоквартирних), 22 об'єкти інфраструктури та промисловості, 12 об'єктів соціальної сфери, у тому числі дві школи й два дитячі садки.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments