«Укрзалізниця» скоротить кількість провідників у поїздах

Субота, 9 лютого 2019, 14:43
Компанія «Укрзалізниця» має намір провести експеримент, в ході якого в деяких пасажирських поїздах далекого прямування кількість провідників буде зменшено з розрахунку два провідника на два вагона.
«Укрзалізниця» скоротить кількість провідників у поїздах

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на «Укрзалізницю». Як уточнили в УЗ, наразі на два вагона припадає три провідника. 

Експеримент щодо зменшення кількості даних співробітників буде проведено на поїздах з мінімальною кількістю зупинок і максимальною швидкістю.

«Проведення експерименту заплановано на перше півріччя 2019 року. Він не передбачає скорочення кількості провідників. У ході проведення експерименту будуть задіяні нові пасажирські вагони або вагони, які пройшли капітально-відновлювальний ремонт», – йдеться в повідомленні УЗ.

Даний експеримент спрямований на зменшення витрат «Укрзалізниці» на обслуговування пасажирів. При цьому в компанії зазначають, що якість обслуговування не постраждає.

«Крім того, в ході експерименту буде проведено аналіз функцій провідників з можливим подальшим їх переглядом. Даний підхід до обслуговування пасажирів апробували залізниці інших держав. Зокрема, Білорусь вже тривалий час застосовує норми обслуговування два провідника на два вагона», – відзначили в держкомпанії.

comments powered by HyperComments