10 млн молодих людей отримали роботу завдяки Global Alliance for YOUth

П'ятниця, 31 січня 2020, 09:16
Минулого тижня Nestle оголосила результати ініціативи Global Alliance for YOUth, що з часу її заснування у 2019 році на Всесвітньому економічному форумі в Давосі було залучено 10 мільйонів молодих людей. «Альянс» — це рух, що об’єднує 20 міжнародних приватних компаній задля побудови кращого майбутнього для молодших поколінь. Спільні зусилля учасників «Альянсу» допомагають молоді по всьому світі набувати навичок, необхідних для успіху в професійному житті — сьогодні і завтра.
10 млн молодих людей отримали роботу завдяки Global Alliance for YOUth

Nestlé в Україні та Молдові також приєдналась до ініціативи на її початку у 2014 році. У 2019 році Nestlé працевлаштувала 610 співробітників віком до 30 років, досвід першої роботи отримали 264 інтерни. Для молоді провели 67 навчальних заходів, які збільшують конкурентоспроможність молодих людей на ринку праці.

А за всі 6 років реалізації програми в Україні роботу отримали 3568 молодих і перспективних кандидатів до 30-ти років, 1350 інтернів і випускників отримали можливість пройти практику в Nestlé.

До 2022 р. Global Alliance for YOUth оголосив нову ціль – надати підтримку 15 млн молодих людей, щоб допомогти їм опанувати речі, важливі для майбутнього працевлаштування: цифрові і комунікативні навички, знання з точних наук, основи підприємництва. Виступаючи на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Лоран Фрекс, віце-президент Nestlé у регіоні Північна та Південна Америки, підкреслив важливість співпраці задля досягнення максимальних результатів: «Діючи в рамках Global Alliance for YOUth, ми робимо фундаментальний крок до мобілізації суспільства на підтримку працевлаштування молоді.

Компанія Nestlé приділяє цьому значну увагу; саме тому ми об’єднали зусилля з іншими представниками приватного сектору, аби надати молоді знання й навички, актуальні для роботи у XXI столітті.

Global Alliance for YOUth займається розвитком низки спільних ініціатив, покликаних забезпечити молодь змістовним досвідом роботи. Крім того, працівники компаній будуть залучатися до заходів, спрямованих на підготовку молоді до трудової діяльності. На сьогодні до складу Global Alliance for YOUth входять 20 транснаціональних компаній: The Adecco Group, BT, Cargill, CEMEX, Engie, EY, Facebook, Firmenich, Mastercard, Mercer, Microsoft, Nestlé, Nielsen, Publicis Groupe, SAP, Sodexo, Starbucks, Rockwell Automation, Vodafone та White & Case. «Альянс» пишається своєю співпрацею з міжнародними організаціями, серед яких МОТ та Світовий банк, що реалізується в рамках таких ініціатив, як «Гідна робота для молоді» та «Рішення для працевлаштування молоді».

Компанія Nestlé заснувала регіональний Alliance for YOUth в Європі у 2014 р., маючи на меті допомогу молодим людям, що починають професійну кар’єру. Після успішного старту роботи, «Альянс» у 2017 р. поширив свою діяльність на країни Тихоокеанського альянсу (Чилі, Колумбія, Мексика і Перу), а у 2018 р. — на країни Меркосур (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай).

Інформаційна довідка

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 189 країнах, а 323 тисячі співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – підвищувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ або Nespresso, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні в 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч»». У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé у більше ніж 50 країнах світу.

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

comments powered by HyperComments