Вільна преса Східної Європи: оголошено черговий конкурс для журналістів та друкованих і електронних ЗМІ

Субота, 27 серпня 2011, 12:47
Конкурс на вручення заохочувальної нагороди Герда Буцеріуса «Вільна преса Східної Європи» оголошується відкритим. Як і раніше, у 2012 році при ухваленні рішення про нагородження будуть враховуватися якість роботи, професіоналізм і громадянська мужність журналісток / журналістів зі Східної Європи. Герд Буцеріус - відомий німецький журналіст, політик та бізнесмен, один з фундаторів та редакторів провідного щотижневика DIE ZEIT ("Час"), послідовний ліберал.
Вільна преса Східної Європи: оголошено черговий конкурс для журналістів та друкованих і електронних ЗМІ

У пошуках відповідних кандидатів / кандидаток ми розраховуємо на підтримку і просимо до 14 жовтня 2011 року пропонувати кандидатури друкованих видань, інтернет ЗМІ та журналісток / журналістів із Росії, Білорусі, України, Грузії, Азербайджану та Вірменії. Остаточне рішення буде приймати незалежне журі. Церемонія нагородження відбудеться 23 травня 2012 року в Гамбурзі (Німеччина). Повну інформацію про конкурс ви можете знайти у файлі, який доєднано до цього повідомлення.

Будь ласка, надсилайте Ваші пропозиції за адресою: ZEIT-Stiftung, Feldbrunnenstrasse 56, 20148 Hamburg, Frauke Hamann; дзвоніть за тел.: +49 (0) 40/41 33 68 71; пишіть на електронну адресу: hamann@zeit-stiftung.de.

Про благодійний фонд  Zeit-Stiftung Ebelin und Gerd Bucerius дивись докладніше:

Wikipedia

веб-сайт Фонду: http://www.zeit-stiftung.de

comments powered by HyperComments