Хай Аллах помагає: іранські дослідники винайшли ліки від розсіяного склерозу

Понеділок, 28 січня 2013, 23:41
Науковці з Університету медичних наук міста Тебріз (Tabriz University of Medical Sciences) виготовили лікувальний препарат рослинного походження, який здатен, за їх твердженням, повністю виліковувати хворих на розсіяний склероз. Новий препарат називається "MS Nut" (Nutrition) і виготовляється з рослинної олії у вигляді сиропу.
Хай Аллах помагає: іранські дослідники винайшли ліки від розсіяного склерозу

 

Вчені створювали цей препарат два з половиною роки. Він був випробуваний на 100 хворих розсіяним склерозом, 65 з яких завершили лікування. Люди повністю одужали, проте дехто з них через вкрай важку форму хвороби вилікувався не повністю.

Термін лікування препаратом "MS Nut" – від півроку до року.

Препарат вже отримав ліцензію в Ірані і найближчим часом з дозволу міністерства охорони здоров’я його виробництво розпочнеться на фармацевтичних підприємствах країни.

За повідомленнями іранських ЗМІ, в країни зросла кількість хворих на розсіяний склероз. Причиною широкого розповсюдження хвороби називають екологічні фактори. Сьогодні в Ірані нараховують 50 тисяч хворих на розсіяний склероз.

Якщо хвороба буде поширюватися таким ж темпами, то в найближчі 10 років у кожній іранській сім’ї буде по одному хворому на розсіяний склероз.

Розсіяний склероз – хронічне аутоімунне захворювання, за якого ушкоджується мієлінова оболонка нервових волокон головного та спинного мозків. Хоча в побутовому мовленні «склерозом» часто називають порушення пам’яті в похилому віці, назва «розсіяний склероз» не має стосунку ані до старечого «склерозу», ані до розсіювання уваги.

Навпаки, це захворювання виникає в молодому та середньому віці (15-40 років). Зараз відомі навіть випадки діагностування цієї хвороби у дітей віком від трьох років. Особливістю хвороби є одночасне ушкодження кількох різних відділів нервової системи, що призводить до появи у хворих різноманітних неврологічних симптомів.

У світі, за деяким даними, нараховують близько двох мільйонів хворих на розсіяний склероз.

 

comments powered by HyperComments