Китайці створили автобус майбутнього: затори його не лякають

Субота, 7 серпня 2010, 10:46
Автобус отримав назву 3D Fast Bus, він оснащений електродвигунами і сонячними батареями, рухається по спеціально обладнаних треках по звичайній автомобільній дорозі.
Китайці створили автобус майбутнього: затори його не лякають

У Китаї розроблений електричний супер-автобус. Йому не страшні автомобільні пробки, а перевозити він може до 1200 пасажирів одночасно. Вже незабаром автобус майбутнього з'явиться на вулицях Пекіна.


Автобус отримав назву 3D Fast Bus, він оснащений електродвигунами і сонячними батареями, рухається по спеціально обладнаних треках по звичайній автомобільній дорозі зі швидкістю до 60 км /г.

Завдяки П-образній платформі висотою близько п'яти метрів 3D Fast Bus їде над транспортним потоком, і тому швидкість його руху анітрохи не залежить від рівня завантаженості доріг. Слідкувати за дорожньою ситуацією водієві допомагають радари.

Творець проекту 3D Fast Bus інженер Шенжен Хуаші вважає, що його розробка може бути використана не тільки в Китаї, а й в інших країнах: супер-автобус розвантажує дороги, не забруднює повітря і економить до 860 тонн палива на рік. Щоправда, для його впровадження доведеться створити спеціальну дорожню інфраструктуру з висотними зупинками.

Перше замовлення на 3D Fast Bus отримано від влади Пекіна. Для реалізації проекту має бути побудовано 186 км спеціально обладнаних доріг. Початок будівництва заплановано на кінець нинішнього року.

 

comments powered by HyperComments