МВФ поки що не дасть Україні грошей

Понеділок, 20 березня 2017, 09:04
Причина переносу нового транша - негативні наслідки енергетичної та економічної блокади
МВФ поки що не дасть Україні грошей

Саме так, за словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міжнародний валютний фонд пояснює відмову надати новий транш Україні.

Це відбулося "для того, щоб оцінити і подивитися на те, які макроекономічні показники будуть у 2017 році" у зв'язку з негативними наслідками, завданими економіці країни енергетичною та економічною блокадою, - заявив Гройсман  в ефірі телеканалу "Україна" .

Прем’єр не уточнив, на який термін МВФ "загальмував" виділення грошей для країни.

Нагадаємо, що раніше уряд заявлял про необхідність отримання нової позики для ліквідації негативних наслідків у розвитку економіки, зокрема, у зв'язку з блокадою ОРДЛО.

Як заявлял уряд, ініціатори блокади намагалися розколоти суспільство і поставити під загрозу відновлення економічного зростання. Під нібито патріотичними лозунгами здійснювалася блокада, яка насправді уже завдала великої шкоди країні. Незважаючи на те, що існувала ймовірність застосування проти них зброї, правоохоронні органи проявили витримку і не допустили небезпечного розвитку конфліктної ситуації.

Також Петро Порошенко ініціював припинення транспортного сполучення з окупованою територією/ ВІДЕО. Пізніше він заборонив дочкам російських банків виводити кошти з України.

Під заборону, введену рішенням РНБО, яке затверждено Президентом України Петром Порошенком, підпали п'ять банків.

Серед них - Публічне акціонерне товариство "СБЕРБАНК", Публічне акціонерне товариство "ВіЕс Банк", Публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний промислово- інвестиційний банк", Публічне акціонерне товариство "ВТБ БАнк", Публічне акціонерне товариство "БМ Банк".

 

 

 

 

comments powered by HyperComments